"Kausi 2019" – papildu disciplīnas

Kā parasti, "Kausi" arī šogad tiek kuplināti ne tikai ar plašu vērtīgu balvu klāstu, bet arī ar interesantiem piedāvājumiem ikvienam, kurš ieradies uz mačiem.

 Papildu disciplīna - "Skrejošā cūka PN"

♦ Šāgada "Kausos" ikvienam, kurš ieradies uz mačiem, būs iespēja iemēģināt roku disciplīnā, kurā ar pneimatisko ieroci tiek šauts pa kustīgu mērķi. Mačus šajā disciplīnā sarīkot apņēmies LMS valdes loceklis un LŠF Stenda un medību šaušanas sekcijas sporta meistars Jānis Zandbergs.

Šo sacensību nolikums pieejams ŠEIT.

Papildu disciplīna – sportings

♦ Lai piedalītos šai "Kausu" tradicionālajā papildu disciplīnā, jums jārēķinās ar papildu samaksu (10 eiro), kas tiek iekasēta pirms šaušanas sportinga norises vietā. 

♦ Piedalīties sportinga sacensībās atļauts tikai tiem medniekiem, kuri saņēmuši dalībnieka numuru (tātad – samaksājuši dalības maksu par līdzdalību "Kausos").

♦ Arī uzvarētāji sportinga disciplīnā tiek godināti "Kausu" noslēguma ceremonijā – 1., 2. un 3. vietas ieguvēji saņem diplomus un balvas.

Izmēģini loka šaušanu!

♦ Tradicionāli "Kausus" papildina arī iespēja iemēģināt roku loka šaušanā. Tā būs arī šogad. Šo iespēju "Kausos 2019" piedāvās pašmāju loku gatavošanas meistars un loka šaušanas entuziasts Andis Apsītis. Šī gan NAV papildu disciplīna, bet vienkārši izklaide, tādēļ "spicākie" loka šāvēji netiek godalgoti un apbalvoti "Kausu" noslēguma ceremonijā. 

Papildu NAV galvenais!

Rīkotāji uzsver, ka viss šeit iepriekš minētais "Kausos" aizvien bijis un ir papildu nodarbes, kurās "Kausu" dalībnieki piedalās no pamatdisciplīnām brīvajā laikā. Tātad, ja vēlaties to darīt, jums jāorganizē savs laiks tā, lai netiktu traucēts jūsu starts pamatdisciplīnās!

Īpaši svarīga šī pašorganizēšanās kļūst gadījumā, ja jūs kandidējat uz iekļūšanu kādā no pamatdisciplīnu – VS vai GS – superfināliem. Dalība papilddisciplīnās nebūs attaisnojošs iemesls, ja nokavēsit ierasties uz superfinālu – šādā gadījumā atpakaļceļa nav, finālšaušana notiek bez jums, un jūs zaudējat iespēju pacīnīties par MMD kausu vai kādu no godalgotajām vietām.

 

 

Pieraksties jaunumiem