"MMD un LMS kausi 2019" – PIESAKIES!

LAI PIETEIKTOS,

SPIED ŠEIT!

► Kad, sekojot augstāk piedāvātajai saitei, būsi atvēris pieteikuma veidlapu, tad, soli pa solim tajā iedziļinoties, redzēsi, ka sniedzamās ziņas ir lielākoties tādas pašas, kādas bija "Kausos" iepriekš. Jaunajā pieteikuma formā katrs solis papildināts arī ar skaidrojumiem, ko mēs, "Kausu" rīkotāji, visai silti iesakām nevis "pārskriet", bet lēnā garā izlasīt pirms tā vai cita "ķeksīša likšanas". Esam pārbaudījuši – jauno pieteikuma formu ērti lasīt un aizpildīt gan datorā, gan viedtālrunī.

Pieteikšanās PAGARINĀTA līdz 27. maijam (ieskaitot). Pēc šā datuma nosūtītos pieteikumus nereģistrēsim.

 Kādi ir galvenie soļi, piesakoties "Kausiem 2019"?

Pirmkārt, pieteikumā ierakstāms Tavs vārds, uzvārds un citi personas dati (uzskati to par tradicionālo, likumu prasībām atbilstošo ierakstu šautuves reģistrācijas žurnālā), kā arī Tava medību kluba nosaukums un medību lauku atrašanās vieta.

Otrkārt, jāizvēlas līga, kurai Tu piederi un kurā Tu startēsi – Pamatlīga vai Meistarlīga. Ja nu kas, Pamatlīgā startē visi "parastie mednieki", bet Meistarlīgā – ārzemnieki un tie mūsmāju šāvēji, kuru prasmes pilnīgi noteikti ir pārākas, nekā "parastajiem" (informācija par Meistarlīgu – ŠEIT).

Treškārt, Tev pieteikumā "jāieliek ķeksītis", paužot vēlmi startēt gludstobru (GS) vai vītņstobru (VS), vai abās šajās disciplīnās. Šeit arī jaunums – iespējama aptuvena starta laika izvēle, kā arī paužama vēlme startēt kādā no pirmajām maiņām kādā no disciplīnām. Iespēju robežās centīsimies šīs Tavas vēlmes ievērot, ja vien tās nebūs savstarpēji izslēdzošas (piemēram, nekādi nav iespējams startēt 1. maiņā gan GS, gan VS vingrinājumā; ir grūti arī ieplānot Tavu startu vienā laika nogrieznī – piemēram, abās disciplīnās priekšpusdienā vai pēcpusdienā; to lūdzam ņemt vērā, vēlmes pieteikumā "ieklikšķinot").

► Ceturtkārt, pieteikumā tradicionāli lūdzam norādīt vispārīgas ziņas par Taviem ieročiem, tēmēkļiem un munīciju. Tas nepieciešams MMD gadu gadiem vāktās statistikas vajadzībām.

► Un, piektkārt (jaunums!), pieteikuma pašās beigās Tev jāizvēlas viena no divām "Kausu" dalības maksas iespējām:

minimālā dalības maksa – 30 € būs tad, ja, aizpildot pieteikumu, Tu izvēlēsies veikt maksājumu bankā (mūsu sadarbības partneru – "Zvārdes šautuves" kontā) un līdz reģistrācijas termiņa beigām – 23. maijam – to arī izdarīsi (tomēr lūdzam ar maksājumu īpaši nekavēties – tas atvieglos mūsu darbu, Tevi mačiem reģistrējot);

vidējā dalības maksa – 35 € būs tad, ja aizpildīsi pieteikumu, taču izvēlēsies samaksāt sacensību dienā reģistrācijas laikā.

► Viss. Atliek nospiest apstiprinājuma "pogu" un pieteikšanos noslēgt. Jau nākamajā brīdī Tavā pieteikumā norādītajā e-pasta adresē "iekritīs" vēstule ar Tevis aizpildīto pieteikuma veidlapas kopiju – tā būs droša ziņa, ka pieteikumu esam saņēmuši arī mēs.

Tālākais notiks, kā pieteikuma skaidrojumos rakstīts. Proti, atkarībā no Tevis izvēlētā maksājuma veida uz minēto e-pasta adresi nosūtīsim tradicionālo apliecinājumu par reģistrāciju mačiem. "Bankā maksātāji" to saņems pēc maksājuma veikšanas, bet tie, kuri būs izvēlējušies variantu "maksāšu (..) reģistrācijas brīdī sacensību dienā", apstiprinājumu var gaidīt tuvākajās darba dienās pēc pieteikuma nosūtīšanas.

► P.S. Bankā veikts maksājums dalībnieka neierašanās gadījumā netiek atmaksāts. Savukārt "maksāšu sacensību dienā" variantu lūdzam neizmantot ļaunprātīgi – tos medniekus, kuri būs pieteikušies "katram gadījumam aizsūtīšu pieteikumu, un tad jau redzēs" stilā un uz mačiem noslinkos aizbraukt, iekļausim savdabīgā "melnajā sarakstā", kas tiks ņemts vērā, rīkojot nākamās sacensības.

► P.P.S. Protams, ikvienam var gadīties neparedzēti apstākļi, kas pēdējā brīdī pēkšņi neļauj doties uz mačiem – tos respektēsim un ņemsim vērā, ja par neierašanos savlaicīgi (vismaz 48 stundas pirms "Kausu" sākuma, tātad līdz 30. maija rītam) paziņosit e-pastā (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ) vai telefoniski (26517601).

 

 

Pieraksties jaunumiem