"MMD un LMS kausu izcīņa 2019" – dalības maksa

♦ MINIMĀLĀ dalības maksa* – 30 eiro būs tad, ja, aizpildot pieteikumu sacensībām, Tu izvēlēsies veikt maksājumu bankā (mūsu sadarbības partneru – "Zvārdes šautuves" kontā) un līdz reģistrācijas termiņa beigām – 23. maijam – to arī izdarīsi. Vienlaikus lūdzam ar maksājumu īpaši nekavēties – tas atvieglos mūsu darbu, Tevi mačiem reģistrējot.

♦ VIDĒJĀ dalības maksa** – 35 eiro būs tad, ja aizpildīsi pieteikumu, taču izvēlēsies samaksāt sacensību dienā reģistrācijas laikā.

♦ LIELĀKĀ dalības maksa – 45 eiro būs tad, ja uz mačiem ieradīsies bez pieteikšanās un visas formalitātes kārtosi sacensību dienā reģistrācijas brīdī.

* – bankā veikts maksājums dalībnieka neierašanās gadījumā netiek atmaksāts.

** – šo pieteikšanās variantu lūdzam neizmantot pavirši – tos medniekus, kuri būs pieteikušies "katram gadījumam aizsūtīšu pieteikumu, un tad jau redzēs" stilā un uz mačiem noslinkos aizbraukt, iekļausim savdabīgā "melnajā sarakstā", kas tiks ņemts vērā, rīkojot nākamās sacensības. Protams, ikvienam var gadīties neparedzēti apstākļi, kas pēdējā brīdī pēkšņi neļauj doties uz mačiem – tos respektēsim un ņemsim vērā, ja par neierašanos savlaicīgi (vismaz 48 stundas pirms "Kausu" sākuma, tātad līdz 30. maija rītam) paziņosit e-pastā (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ) vai telefoniski (26517601).

Kur veicama iemaksa?

Dalības maksu – 30 € – lūdzam ieskaitīt sporta kluba "Zvārde" bankas kontā.

Nepieciešamie rekvizīti maksājuma veikšanai: "Biedrība "Sporta klubs "Zvārde"", reģ. nr. 40008214176, Skolas iela 9, Druva, Saldus novads, LV-3862.

Konta Nr. LV30HABA0551037201208 ("Swedbank")

SVARĪGI! Maksājuma uzdevumā noteikti jānorāda maksājuma mērķis: "Kausi 2019" un precīzs tā maču dalībnieka vārds un uzvārds, par kuru tiek veikta konkrētā iemaksa.

 

 

Pieraksties jaunumiem