"Zemītes" trešais triumfs

MMD septembra / oktobra (2017/05) numura lappusēs publicēts "MMD Kausu 2017" neoficiālajam klubu komandu vērtējumam veltīts raksts, kurā līdzās rezultātu tabulai aprakstītas arī nianses, kas bija raksturīgas šāgada maču klubu cīkstiņam.

Ja kādu interesē tikai oficiālā neoficiālo komandu maču rezultātu tabula, tā patlaban pieejama arī MMD mājaslapā sadaļā "Raksti/MMD kausi" (ŠEIT). Par dažām iezīmēm, kas šāgada klubu komandu spēkošanos neļāva 1:1 salīdzināt ar iepriekšējām divām reizēm, varat lasīt arī Redaktora slejā (ŠEIT). Taču pilns ieskats, protams, rodams tikai un vienīgi MMD lappusēs.

Redaktora slejā atspoguļoti arī iemesli, kādēļ šāgada mačiem punktu formāli pieliekam tikai tagad. To skaitā – par lielo darbu, kas tika paveikts, pirmo reizi apkopojot VISU žurnāla kausu izcīņas gadu rezultātus - līdz pēdējam šāvējam, līdz pēdējam gūtajam (vai negūtajam) punktam. Par to solām rakstīt turpmākajos žurnāla numuros. Šeit vēl tikai jāpiebilst, ka turpat –Redaktora slejā – jau atrodams viens mazmazītiņš "Lielā darba" fragments – ziņas par tiem medniekiem, kuri piedalījušies visos 20 "Kausu" laidienos. Paldies viņiem!

Pieraksties jaunumiem