Gada balva medniecībā – trešā reize

"Gada balvu medniecībā 2016" pasniegšanas svinīgā ceremonija 1. aprīlī Jaunmokās nu jau kārtējo reizi vainagos gadu ilgušos sagatavošanās darbus šim notikumam mūsu medniecības dzīvē. Ar gandarījumu jāatzīst, ka arī šis – nu jau trešais – balvas kandidātu izvirzīšanas un ieguvēju noteikšanas cikls apliecinājis – mums ir ļoti, ļoti daudz cilvēku, kuru veikumu medniecības labā pa īstam spējam novērtēt vien tad, kad tam izdevies pievērst īpašu uzmanību. Un atkal jāteic – nereti tikai tad, kad kāds cilvēks nonācis "Gada balvas" uzmanības lokā, viņa pienesums medniecībai kļūst redzams, ir novērtējams un tiek ierakstīts vēsturē. 

Šajā balvu ciklā ir arī jaunums - pirmo reizi balvai izvirzīti un arī par laureātiem kļuvuši ne tikai atsevišķi cilvēki, bet arī mednieku formējumi – m/k "Andrupenes mednieks" un Aizputes mednieku klubu apvienība (attēlā). MMDprāt, šāda ievirze ir tikai apsveicama – kaut vai tādēļ, ka kārtējo reizi pierāda mednieku apvienību īpašo lomu un vērā ņemamo pienesumu Latvijas lauku novadu dzīvē. Par to visu (un ne tikai) varat lasīt MMD marta / aprīļa laidienā.

Visu laureātu portreti un īsas ziņas par izvirzīšanas niansēm un esošajām vai gaidāmajām publikācijām MMD lappusēs pieejamas ŠEIT.

Pieraksties jaunumiem