Iznācis jaunais MMD kalendārs makšķerniekiem

"MMD Makšķernieku kalendārs" dzima jau krietni pasen – pirmais laidiens nāca klajā 2001. gada nogalē un bija paredzēts laika skaitīšanai 2002. gadā. Šogad tātad klajā nācis jau 16. laidiens, un uz tā vāka greznojas gadskaitlis "2017". Toreiz, tālajā 2001. gadā bijām pirmie, kas saņēmās uz šādu izdevumu, mūsdienās – esam "vieni no"... Un tomēr, un tomēr – arī patlaban MMD redakcija uzdrošinās apgalvot, ka cita tik pamatīga makšķerniekiem domāta mēnešu pārliekamā sienas kalendāra Latvijā, ļoti iespējams, joprojām nav.

Kāpēc? Tādēļ, ka tikai "MMD Makšķernieku kalendārs" ir radījis un cauri gadiem nes dažas īpašas šā zīmola vērtības.

♦ Viena no šīm īpašajām vērtībām ir kalendārā – katrā mēneša lappusē – atrodamā uzskatāmā informācija par zivju sugu saudzes laiku, par paturēt atļauto loma lielumu – gan apjoma, gan zivju izmēra ziņā. Mūsdienās, kad Makšķerēšanas noteikumi mainās ļoti bieži, šādai allaž pie rokas esošai informācijai ir zelta svars.

♦ Nākamā īpašā īpašība – "MMD Makšķernieku kalendārā" nav vispasaules komerciālajās attēlu bankās salūkotu attēlu – visas mūsu kalendārā publicētās fotogrāfijas radījuši vai nu MMD autori tepat Latvijā vai mūsu zemes makšķernieki, kas copējuši citu valstu ūdeņos. Tādēļ droši zinām, ka mūsu publicētās fotogrāfijas rotā tikai un vienīgi "MMD Makšķernieku kalendāra" īpašnieku mājokļu sienas.

♦ Un, visbeidzot, – nu jau 16. reizi pēc kārtas mūsu kalendārā copes prognozes tiek būvētas uz Luda Āķa izstrādātās sistēmas pamatiem, kas ņem vērā Mēness ciklu un autora paša ilglaicīgus novērojumus.

♦  Pārējās īpašības – latviskam kalendāram tradicionālās: vārda dienas, svinamās dienas, Mēness fāzes, Saules lēkta un rieta laiks ik dienai kalendārā utt. u.t.jpr.

"MMD Makšķernieku kalendārs", kā parasti, pieejams preses kioskos un grāmatnīcās. Iesakām to gan kā praktisku pirkumu, gan kā labu dāvanu ikvienam makšķerniekam.

P.S. Lūdzam nejaukt šo kalendāru ar "MMD Mednieku kalendāru" – "MMD Makšķernieku kalendārs" ir atsevišķs izdevums, kurpretim kalendārs medniekiem, kā parasti, iznāks kopā ar MMD 2017. gada pirmo numuru. Un, protams, labākais un ērtākais veids, kā pie "MMD Mednieku kalendāra 2017" tikt, ir abonēt žurnālu uz visu nākamo gadu. Tas izdarāms jebkurā "Latvijas Pasta" nodaļā vai –

tūdaļ un šeit, izmantojot "Latvijas Pasta" e-abonēšanas sistēmu. 

Pieraksties jaunumiem