Fotoreportāža no "Minhauzens 2016"

Tā arī ir tradīcija - tūdaļ pēc MMD septembra numura iznākšanas žurnālieši šajā mājas lapā un arī MMD "Facebook" vietnē publicē fotogalerijas no mednieku festivāla "Minhauzens". Tā ir (būs) arī šoreiz.

Lūk, ŠEIT pieejamas fotogrāfijas, kas publicētas galerijā šai mājaslapā.

Savukārt MMD "Facebook" vietnē ļoti, ļoti plaša "Minhauzena" galerija tiks publicēta nākamās nedēļas vidū - varat sākt meklēt no 15. septembra.

Kas redzams šajās fotogrāfijās? Tematiku var pameklēt jaunākajā MMD numurā (05/2016), kur arī skatāma fotoreportāža no Balonu pļavas Siguldā. Un arī šāds teksts:

"Gadu pēc gada dokumentējot "Minhauzena" norises un lielākoties atrodoties tādā kā "vērotāja no malas" pozīcijā, nav viegli ikreiz atrast jaunu, konkrētajam medniekfestivālam īpaši atbilstošo stīgu, to īpašo noskaņu, kas kārtējo "Minhauzenu" atšķir no visiem citiem.

Šoreiz, vērojot un bildējot, šķita, ka šīs problēmas nebūs. Lietus taču! Citu tik slapju "Minhauzenu", nudien, nevaru atcerēties. Nu, redz, ne tikai "MMD kausiem", bet arī medniekfestiņam reiz tomēr pienāk tas unikālais brīdis, kad Diānai, pat ļoti cenšoties, neizdodas Pērkonam izprasīt absolūti jauku laiku.

Tomēr brīdī, kad sāku kārtot sabildēto, domas pārmežģījās uz pavisam citu "operu". Uz citu vadlīniju. Uz cilvēkiem festivālā. Un, kad bija atlasīta un pārskatīta pirmā lielā fotogrāfiju porcija, kam nācās kļūt par šā apskata pamatu, viss bija skaidrs līdz galam. Gaujmalu, Balonu pļavu Siguldā, "Minhauzenu" šai dienā vislabāk raksturos nevis norises, bet cilvēki. Mednieki. Mednieku ģimenes. Mednieku atvases. Mednieku draugi un atbalstītāji. Visi tie, kuri, spītējot lietum, bija klāt un izdzīvoja festivālu, tā novērtējot un atbalstot šo lielisko tradīciju."

 
 

Pieraksties jaunumiem