"Kausi 2016" – balvas un jauni dalībnieki izstādē

"Kausus" var salīdzināt ar dzīvu organismu, kas nepārtraukti mainās un attīstās. Patstāvīgs un "lielos vilcienos" nemainīgs ir pamatu pamats - šaušanas disciplīnas, taču viss, kas "Kausiem" apkārt, no gada uz gadu mainās. Tā ir arī šogad.

♦ Piemēram, 26. maijā MMD saņēma apstiprinājumu, ka uz mačiem ar savu stendu ieradīsies arī viesi no Somijas - pēdējā laikā populārā zīmola "Osuma" (klusinātāji, optikas stiprinājumi, dažādi ieroču aksesuāri utt.) pārstāvji. MMD 2015. gada 5. numurā par šo zīmolu rakstījām: "(..) šīs firmas produktu klāstā ietilpst daudzas citas tikpat neuzkrītošas, bet noderīgas lietiņas – optikas gredzeni, sliedes, kronšteinu pārejas (tai skaitā no "Weaver" plankas uz "Blaser" karabīnēm domāto "seglu montāžu"), klusinātāji, plati ieroča mēlītes uzliktņi, siksnu stiprinājumi, somiņas čaulīšu vākšanai un tamlīdzīgi." Nu somu plašo piedāvājumu varēsit aplūkot un aptaustīt personīgi. 

♦ Jaunums gan balvu klāstā, gan arī brīvdabas izstādes ekspozīcijā būs arī itāļu firmas "Grisport" medību un dabā iešanas  apavu klāsts.

 

 Daži fakti

♦ Kopumā, "uz aci piemetot", nedēļu pirms "Kausiem" savu dalību mačos un / vai brīvdabas izstādē apstiprinājuši 27 uzņēmumi un individuālie amatnieki.

♦ Provizoriskā balvu fonda vērtība nedēļu pirms "Kausiem" sasniegusi un pārsniegusi 8000 eiro robežu. Un, kā zināms, "MMD Kausi" izceļas ar to, ka pie balvām, tai skaitā pašām vērtīgākajām, var tikt ikviens maču dalībnieks, ne tikai godalgotās vietas ieguvušie.

♦ Par dažiem konkrētākiem jaunumiem, kas šajā gadā likti balvu fondā, varat lasīt ŠEIT.

Pieraksties jaunumiem