Notikums. "Minhauzens 2015"

Par iespaidiem šāgada "Minhauzenā" plašāk rakstīts MMD septembra/oktobra numura Redaktora slejā. Šeit – attēlu galerijā – piedāvājam nelielu, vien 21 attēlu plašu, vizuālu ieskatu šāgada medniekfestivāla "galvenās dienas" (sestdienas) norisēs, bet plašāks ieskats gūstams MMD "Facebook" vietnē.

Vienlaikus MMD ļoti vēlas izcelt jauninājumu festivāla norisē – saturiski krietni piepildītāko, ja salīdzinām ar agrākajiem "Minhauzeniem", svētdienas (2. augusts) rītu, kad Staļģenes stadionā risinājās it nopietns un vienlaikus atraktīvs staltbriežu piebaurošanas konkurss un suņu veiklības un izmanības (svešvārdā - agility) paraugdemonstrējumi.

Reportāžu no "piebaurošanas svētkiem" varat atrast MMD septembra / oktobra numura lappusēs. Šeit vienīgi piebildīsim, ka konkursā startēja ne tikai pašmāju baurotāji, bet arī starptautisku baura maču gaisu paostījuši mednieki no Igaunijas. Tādēļ vēl jo vairāk patīkami, ka anonīmā žūrija (arī par konkursa norises īpatnībām varat lasīt MMD lappusēs) par uzvarētāju atzina mūsu zemes pārstāvi Oskaru Kalniņu. Šeit attēlā redzamais Jānis Misiņš ieguva trešo vietu...

Plašāku fotoreportāžu no "baura" šajā mājaslapā un MMD "Facebook" vietnē ievietosim nākamā mēneša (oktobris, 2015) sākumā.

Pieraksties jaunumiem