Īpašnieka rokās – arī sniegakurpes

 

 

 

 

 

 

 

 

Kā zināms, pagājušā gada lasītāju "Paldies-konkursā" līdzās plintei bija arī otra Lielā balva – izcilas sniegakurpes. Un arī tās pie sava jaunā un īstā īpašnieka nonāca šāgada februārī.

Tomēr stāstam par sniegakurpju konkursa vinnētājiem ir cits raksturs. Ne velti teikts daudzskaitlī, redakcijas pagalmā tapusī bilde rāda – balvas saņēmēji bijuši veseli trīs. Trīs vienas ģimenes paaudzes, no kurām konkursā tieši iesaistītas divas. Meita Laura Laučiška tradicionāli dāvinājusi tēvam medniekam – Andrim Laučiškam MMD abonementu.

Kad izsludināts konkurss, Andris nerimies Lauru bakstīt – sak, tev kā oficiālajai abonementa īpašniecei jāpiedalās! Atbilde uz konkursa jautājumu atrasta kopīgi, bet, kad uzzinājuši par vinnestu, sākuši prātot, kam pēc balvas īsti jābrauc – galvenajam lasītājam vai abonētājam. Kad sazvanīta redakcija, kļuvis skaidrs, ka MMD nav burta kalpi, ka vinnētājam pat dota iespēja izvēlēties sniegakurpju izmēru atbilstoši paredzamā sniega bridēja augumam un svaram...

Vidēja auguma un miesasbūves mednieks. Andris Laučišks. Nereta. Balvas saņemšanas brīdī – 44 gadus vecs, medniekos – no 18. Patlaban medī medību klubā "Indāres" Aknīstes pusē. Lielākā dievietes Diānas dāvātā medību veiksme – divi lūši pirms gadiem desmit. Šosezon: alnis, pa kādam ruksim. "Nu tā, medījamies," teic Andris. Un sola, ka sniega kurpes – kad sniegs būs – noteikti tiks liktas lietā. Laura piebilst: "Un arī MMD turpināšu dāvināt!"

Pieraksties jaunumiem