Par izdevumu

"Medības. Makšķerēšana. Daba" (MMD) – žurnāls ikvienam, kurš vēlas ieskatīties dabā un saprast to; Latvijā visilgāk (kopš 1993. gada) iznākošais žurnāls medniekiem latviešu valodā. Pārdomāts saturs domājošam lasītājam.
MMD saturu atspoguļo tā pilnais nosaukums – "Medības. Makšķerēšana. Daba", bet būtību veido ilgajā žurnāla iznākšanas vēsturē gūtā pieredze.
MMD zina savu lasītāju intereses un vajadzības. MMD negrozās kā vējrādis, ja uzpūš cita modes vai politiskā virziena vējš. MMD ir uzticams un stabils draugs visiem, kuri patiesi mīl un ciena Latvijas dabu un Latvijas cilvēkus tajā.
MMD noteikti nav žurnāls tikai medniekiem vai makšķerniekiem – tā lappusēs rodamā informācija un emocijas būs tuvas ikvienam, kura attieksme pret dabas vērtībām nav nedz ekstrēmi zaļa, nedz arī truli patērējoša.
MMD nav žurnāls garāko, lielāko vai dārgāko trofeju rausējiem.
MMD nav žurnāls skandalozu ziņu kārotājiem.
MMD lasa domājoši mednieki, makšķernieki un dabas draugi. MMD var izmantot arī mednieku bērni bērnudārza un skolas nodarbībās, sev saistošu informāciju žurnālā atradīs arī mednieku sievas, māsas un draudzenes. MMD ir žurnāls ģimenei. Dabu mīlošai un cienošai latviskai ģimenei.

Pamatinformācija

Iznākšanas biežums (kopš 2015. gada) – katru otro mēnesi, 6 reizes gadā.
Apjoms – 96 lappuses.
Iznāk kopš 1993. gada.
Tematika – medības, dabas aizsardzība, makšķerēšana.
Viena eksemplāra cena preses tirdzniecības vietās – € 5,29

Pieraksties jaunumiem