MMD īpašā tēma - janvāris/ februāris, 2019

 Abonēšanas laika konkursa atskaņas

Atklāti sakot, iepriekšējā numura Redaktora slejā (un tikai) diezgan pieticīgi pavēstot par improvizētu konkursu lasītājiem, nebijām domājuši tā rezultātus plašāk atainot – domājām, ka pietiks publicēt sarakstiņu ar balvas ieguvušo vārdiem, un viss. Taču aizvadītais decembris šo nostāju mainīja. Pastkastē un "e-kastē" sabirušo vēstuļu saturs brīžiem izrādījās tik "jūtas kustinošs", ka izcilākās nolēmām publicēt. Vispirms jau tādēļ, lai godīgi palepotos ar tik lieliskiem lasītājiem un žurnāla atbalstītājiem, otrkārt, tādēļ, lai jau laicīgi darītu zināmus tos, kas pilnīgi noteikti saņems kādu no solītajām balvām.

Paldies! Liels paldies! Par atsaucību, par sirds siltumu, kas strāvo no jūsu sūtījumiem!

Vienlaikus, decembra nogalē gatavojot publicēšanai šīs dažas vēstules, darām zināmu – galīgos "konkursiņa" rezultātus varēsim apkopot tikai janvāra vidū – tad, kad pēc garajām Ziemsvētku un jaunā gada brīvdienām būsim tikuši pie visiem pastkastēs sabirušajiem sūtījumiem. Un vēl vienas publikācijas  nebūs (nākamajā numurā martā – jau par vēlu). Katram balvas ieguvējam, kurš vēstuli sūtījis elektroniski, nosūtīsim personalizētu e-vēstuli par iegūto balvu un tās saņemšanas iespējām. Tiem, kas vēstules sūtījuši pa "parasto pastu", cits scenārijs – pirmkārt, kā jau teikts, balvu guvēju vidū būs visi šeit publicēto "papīra vēstuļu" autori, otrkārt – ar to (visticamāk, ne pārāk daudzu) vēstuļu autoriem, kuru sūtījumus saņemsim pēc šīs publikācijas, sazināsimies citā veidā – šos balvu ieguvēju vārdus janvāra beigās paziņojot šai mājaslapā.

Starp citu, žurnālu joprojām var abonēt uz šā gada atlikušajiem mēnešiem, tādēļ "konkursa grozā" liksim arī tos sūtījumus, ko saņemsim janvārī. Ja nu kāds nokavējis izlasīt noteikumus, tai pašā www.zurnals-mmd.lv  tie joprojām atrodami (Redaktora sleja, 2018. gada novembris).

Un, visbeidzot, vēlreiz – paldies!!!

Attēlā: fotogrāfija no Jāņa Suveizdas sūtījuma konkursa ietvaros.

Pieraksties jaunumiem